AdresMerkez Şube: Bakırköy / Şube 2: KadıköyÇağrı Merkezi444 8 623

Sağlık Köşesi

fistul-tanisi-nasil-konur.jpg

Anal fistül tanısı nasıl konur, anal fistül tedavisi nasıl olur sorularının yanıtını ve karmaşık yapılı bu makat hastalığının detaylarını makalemizde bulabilirsiniz.


avrupa-cerrahi-.jpg

Avrupa Cerrahi, 2008 yılından beri, makat hastalıklarında Ayaktan, Lazerle tedavi sunan, hastalarının konfor ve rahatını temel prensip olarak hedefleyen bir sağlık kuruluşu olarak hizmet vermektedir.


Fistül-Belirtileri-Nelerdir-1.jpg

Makat çevresinde oluşan enfeksiyonun kendine vücut içerisinde istenmeyen bir fistül kanalı oluşturması ve buna bağlı olarak meydana gelen belirtiler, anal fistül tedavi edilmediği sürece hastada şikayet yaratmaya devam eder.


lazerle-fistül-fiyatı.jpg

Lazerle fistül tedavisi, her makat hastalığında olduğu gibi kişiye en uygun olan yöntemle tedavi edilir. Anal fistül rahatsızlığında, sağlıklı bir tanı ve tedaviyi belirlemek alanında uzman olan Protologlar tarafından yapılabilmektedir.


proktoloji-ve-proktoloji-doktoru-1.jpg

Proktoloji bölümü, makat bölgesinde ortaya çıkan anorektal hastalıklar ile ilgilenen bir bölümdür. Yalnızca bu alan ile ilgilenen ve makat hastalıkları konusunda deneyim sahibi olan bir Proktoloji doktoruna başvurmak, tedavi sürecinde kişiye avantaj sağlamaktadır.


psychiatric-doctor-using-tablet-for-cbt-and-exposure-therapy-with-patient.jpg

Makat kaşıntısı şikayeti, birden fazla hastalığın göstergeleri arasında yer alabilir. Bu yüzden altta yatan hastalığın ilk olarak teşhis edilmesi gerekir ve ardından hastalığa yönelik bir tedaviye başlanmalıdır. Eğer şikayet sebebi makat hastalıkları ise bir Proktoloji hekimine başvurulmalıdır.
Proktoloji Merkezi

444 8 623
Copyright 2020 © Telif Hakları Avrupa Cerrahi Sağlık Merkezi Limited Şirketine Aittir


WhatsApp
Canlı Soru Sormak İstiyorum