AdresMerkez Şube: Bakırköy / Şube 2: KadıköyÇağrı Merkezi444 8 623

Sağlık Köşesi

hpv-ve-kanser-iliskisi.jpg

HPV hastalığının bazı tipleri ilerleyen süreçlerde kişiler için kanser riski oluşturabilmektedir. Bu nedenle belirtiler fark edildiği anda uzman bir hekime başvurmak gerekir.


Lazerle-Genital-Siğil-HPV-Fiyatı-Ne-Kadar-1.jpg

Lazerle genital siğil (HPV) tedavisi, başarı oranı yüksek bir şekilde uygulanabilmektedir. Kişiye sunmuş olduğu avantajlarından dolayı sıklıkla tercih edilen bu yöntem alanında uzman Proktoloji hekimleri tarafından uygulanmaktadır.


avrupa-cerrahi-.jpg

Avrupa Cerrahi, 2008 yılından beri, makat hastalıklarında Ayaktan, Lazerle tedavi sunan, hastalarının konfor ve rahatını temel prensip olarak hedefleyen bir sağlık kuruluşu olarak hizmet vermektedir.


proktoloji-ve-proktoloji-doktoru-1.jpg

Proktoloji bölümü, makat bölgesinde ortaya çıkan anorektal hastalıklar ile ilgilenen bir bölümdür. Yalnızca bu alan ile ilgilenen ve makat hastalıkları konusunda deneyim sahibi olan bir Proktoloji doktoruna başvurmak, tedavi sürecinde kişiye avantaj sağlamaktadır.


siğil-yaktırma-nedir-1200x800.jpg

Genital siğiller oldukça bulaşıcı ve bulunduğu bölgede hızla yayılım gösterebilen lezyonlardır. Bu nedenle uzman bir Proktoloji doktoruna tedavi olunmalıdır.


hpv-tuvaletten-bulaşır-mı-1200x675.jpg

HPV virüsünün bulaşma yolları farklılık göstermektedir. Oldukça bulaşıcı olan bu virüs nedeniyle genital bölgede görülen siğillerin uzman bir Proktolog tarafından tedavi edilmesi gerekmektedir.
Proktoloji Merkezi

444 8 623
Copyright 2020 © Telif Hakları Avrupa Cerrahi Sağlık Merkezi Limited Şirketine Aittir


WhatsApp
Canlı Soru Sormak İstiyorum