AdresMerkez Şube: Bakırköy / Şube 2: KadıköyÇağrı Merkezi444 8 623

Sağlık Köşesi

kil-donmesi-kimlerde-gorulur.jpg

Kıl dönmesi hastalığının görülme oranını artıran birtakım faktörler bulunmaktadır. Yaş, cinsiyet ve alışkanlıkları kapsayan bu etkenleri öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.


avrupa-cerrahi-.jpg

Avrupa Cerrahi, 2008 yılından beri, makat hastalıklarında Ayaktan, Lazerle tedavi sunan, hastalarının konfor ve rahatını temel prensip olarak hedefleyen bir sağlık kuruluşu olarak hizmet vermektedir.


kıl-dönmesi-apsesi.jpg

Kıl dönmesi apsesi, mikro sinüsektomi yöntemi ile uzman bir Proktoloji doktoru tarafından tedavi edilebilmektedir. Ayaktan ve yatış gerektirmeyen bu tedavi yöntemi kişiye oldukça avantaj sağlamaktadır.


lazerle-kıl-dönmesi-fiyatı-ne-kadar.jpg

Lazerle kıl dönmesi fiyatı, tedavi olmak isteyen hastaların merak ettikleri sorular arasındadır. Bu konunun yanıtı için öncelikle muayene sonrasında kıl dönmesi teşhisinin kesin bir biçimde konulması gerekmektedir.


proktoloji-ve-proktoloji-doktoru-1.jpg

Proktoloji bölümü, makat bölgesinde ortaya çıkan anorektal hastalıklar ile ilgilenen bir bölümdür. Yalnızca bu alan ile ilgilenen ve makat hastalıkları konusunda deneyim sahibi olan bir Proktoloji doktoruna başvurmak, tedavi sürecinde kişiye avantaj sağlamaktadır.
Proktoloji Merkezi

444 8 623
Copyright 2020 © Telif Hakları Avrupa Cerrahi Sağlık Merkezi Limited Şirketine Aittir


WhatsApp
Canlı Soru Sormak İstiyorum