Neden Avrupa Cerrahi?

Sadece Makat Hastalıklarını Tedavi Ediyoruz.

Ameliyatsız Hemoroid Tedavisi

Ameliyatsız Kıl Dönmesi Tedavisi

Ameliyatsız Lazerle Fistül Tedavisi

Ameliyatsız Fissür Tedavisi

Ameliyatsız Lazerle Genital Siğil Tedavisi

Lazerle Basur Tedavisi

Lazerle basur tedavisi mi olmak istiyorsunuz? Tam anlamı ile en doğru ve sağlığınıza en iyi şekilde kavuşacağınız adrestesiniz. Günümüzde 50 yaş üzerinde bayan erkek ayrımı yapılmaksızın sıklıkla karşılaşabileceğimiz hastalıktan biri hemoriddir. Makat bölgesinde normal halde bulunan damar yumakları makatın tam olarak kapanmasına yardımcı olur. Makat iç bölgede yer alan kas tabakası ile örtülür. Böylelikle herhangi bir şekilde yayılım sağlamaz. Makatta yer alan kas üzerindeki damar yumakları dışkı ve gaz tutulumunun bağırsak içerisinde kalmasını sağlar. Anal kanal içerisindeki doku da sıvı tutumunu gerçekleştirerek, bu tutuluma destekçi olarak yardım sağlamış olur. Hayat boyunca yaş farkı olmaksızın her an karşılaşılabilen bu makat içerisindeki bu yastıkçıkların, damar yumaklarının büyümesi, gevşemesi ile hemoroid oluşumu yaşanılabilir.

 

Hemoroid (Basur) Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYIN…

 

Günümüzde tıp alanının teknoloji ile birbirini tamamlaması ile ortaya çıkan konforlu sonuçlar, hastaların yaşadıkları rahatsızlıkları kolaylıkla ortadan kaldırabilmektedir. Peki günümüzde sıkça yaşamış olduğumuz basur tedavisinde Lazerle basur tedavisi olmak mümkün müdür? Bu sorunun cevabının bulunmuş olması ve hastayı en konforlu şekilde iyileştirme sağlaması açısından oldukça önemli bir gelişimdir. Öncelikli olarak lazer ile basur tedavisi hemoroid olgularını lokal anestezi altında, minimal kesi ile gerçekleştirilmesi, hastayı oldukça rahata kavuşturmaktadır. Bunun yanı sıra makat cildine zarar vermeksizin uygulanan lazer ile tedavi şeklinde kişi sosyal yaşantısına hemen dönüş sağlayabilmektedir. Lazerin isabeti ile derinlemesine etki sağlamış olan hemoroidal yapıların tedavisini gerçekleştirmek için başvurmuş olduğunuz proktoloji hekimlerinin tecrübesi ile rahatlıkla eski sağlığınıza dönüş yapabilirsiniz.

Hemoroidleri, bireyler engellenemeyecek olan tabu olarak görebilirler. Hemoroid hakkında konuşmazlar, başkası ile bilgi paylaşımında bulunmazlar. Hatta ve hatta doktora gitmekten çekinip, utanıp, sıkılırlar. Kendi kendilerine uygulayacak bir tedavi bulmaya çalışırlar. Doğal merhem gibi birçok bitkisel kürlere yer vermiş olurlar. Elbette ki bu denemeler kalıcı bir iyileşme sağlamamaktadır. Hemoroidin vermiş olduğu ağrı, kanama, yanma, kaşıntı hissinde yaşanılan belirtiler kısa sürede kaybolur hissi verse de yeniden geri gelirler. Böylelikle sorun çözümlenmemiş olur. Tedavi edilmeyen hemoroid yapıları da ilerledikçe evrelerinde değişiklik göstererek zaman dilimi ilerledikçe evrelerinde artış gözlemlenir. Bu nedenle muayene olmaktan çekinmemek gerekir.

 

Ameliyatsız Hemoroid Tedavisi Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYIN…

 

Hızlı Randevu
Yasir GÖZÜ
OP. DR. Yasir GÖZÜ
Genel Cerrahi

Doktor Bilgisi

Hatice Şahin
OP. DR. Hatice Şahin
Genel Cerrahi

Doktor Bilgisi

Mevsim Diriker
DOÇ. DR. Mevsim Diriker
Genel Cerrahi

Doktor Bilgisi

Okan Satış
DR. Okan Satış
Genel Cerrahi

Doktor Bilgisi

Anlaşmalı Kurumlar

Bu yazıyı okuyanlar bunları da okudu

Basura Ne İyi Gelir?

Basura Ne İyi Gelir?

Basur oluşumunun nedenlerden biri kabızlıktır. Sağlıklı beslenmek vücudumuz içi oldukça önemlidir. Basura ne iyi gelir, sorusunun cevabı ise beslenme alışkanlığıyla basur hastalığında korunmuş olursunuz.