Misyonumuz - Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi

Hakkımızda

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi olarak, sağlığın öneminin ve değerinin ne anlam ifade ettiğini biliyoruz. Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi adı ile 2005 yılında ilk olarak Güneşli ilçesindeki merkezimizde, adım adım sağlık dağıtan ve dağıtmaya devam eden bir ilkeyle yola çıktık. Her daim etik, dürüst, donanımlı ve hızlı bir anlayışı benimsiyoruz.  “A Sınıfı Proktoloji Merkezi” olmanın verdiği haklı gurur ile hastalarımızı ameliyatsız yöntemler ile narkoz ve yatış olmadan ayaktan tedavi ediyoruz.

İstanbul’un Bakırköy (2018), Kadıköy (2017) ve Şişli (2015) gibi merkezi lokasyonlarında bulunan şubelerimiz ile hastalarımızın her zaman kolaylıkla ulaşım sağlayarak tedavi olabilecekleri konumlarda hizmetimizi son teknoloji lazer yöntemi ve tecrübeli sağlık ekibimiz ile güler yüz anlayışımız doğrultusunda vermekteyiz.

Hemoroid (Basur), Kıl Dönmesi (Pilonidal Sinüs), Anal Fissür, Anal Fistül, Genital Siğil (HPV) hastalıklarında, 5 dalda uzman hekimlerimiz tarafından özenli, titiz, güvenilir ve yüksek standartlı sağlık hizmetini sağlıyoruz. Hastalarımızı Dünya’nın ya da ülkenin neresinde olursa olsunlar kurumumuza bizzat yaptıkları başvuru ile aynı gün içinde tedavi edebilmenin haklı gururunu taşıyarak, hizmetlerimize kıvançla devam ediyoruz.

Yurtdışından gelen hastalarımıza;  tercüman olan “Hasta Danışmanları”mız ile herkesin sağlığı için çözüm sunmayı bir sorumluluk bilmekte ve bunu yerine getirmekten de Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi ailesi olarak büyük mutluluk duymaktayız.

Misyonumuz

  • Her daim hastaların ve hasta yakınlarının yanında duran güler yüzlü, anlayışlı ve nitelikli profesyonel kadromuz ile sağlık alanında farklı ve güvenilir hizmet anlayışını benimsiyoruz.
  • Tedavi yöntemlerimizi hastalarımızın sağlığına hızlıca kavuşması için en konforlu ve en son teknoloji ile uyguluyoruz.
  • Modern, saygın ve dürüst yaklaşımımız ile hastalarımıza, istedikleri her an bize ulaşma imkanı veriyoruz.
  • Sınır tanımayan hizmet ilkemiz ile her coğrafyadan hastayı narkoz, ameliyat ve yatış olmayan ameliyatsız yöntemlerle tedavi ediyor, sağlıklarına hızlıca kavuşmalarını sağlıyoruz.

Vizyonumuz

  • Proktoloji alanında Türkiye çapında tek isim olarak, dünya standartlarındaki kalitemiz ile daha geniş coğrafyalarda hastalarımıza sağlık dağıtabilmek.
  • Hastaların ve hasta yakınlarının proktoloji alanında ilk ve tek tercihi olarak tüm Türkiye’de yankı bulmak.
  • Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi olarak, tüm sağlık kuruluşlarına her anlamda örnek bir kurum olarak sağlık hizmetini layıkıyla sürdürmek.

Hızlı Randevu

Whatsapp