AdresKartaltepe Mah. İncirli Cad. No:26 Bakırköy / İSTANBULÇağrı Merkezi444 8 623

Sağlık Köşesi

siğil-yaktırma-nedir-1200x800.jpg

Genital siğiller oldukça bulaşıcı ve bulunduğu bölgede hızla yayılım gösterebilen lezyonlardır. Bu nedenle uzman bir Proktoloji doktoruna tedavi olunmalıdır.


hpv-tuvaletten-bulaşır-mı-1200x675.jpg

HPV virüsünün bulaşma yolları farklılık göstermektedir. Oldukça bulaşıcı olan bu virüs nedeniyle genital bölgede görülen siğillerin uzman bir Proktolog tarafından tedavi edilmesi gerekmektedir.


Back-Pain-Remedy-for-Pregnant-Women-1200x800-1.jpeg

Hamilelik döneminde basur hastalığı, makatta var olan basıncın artış göstermesine bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir. Ameliyatsız lazerle basur tedavisi, hamilelik dönemindeki bayanlara da uygulanabilen bir tedavi yöntemidir.


basur.jpeg

Makatta yanma ve kaşıntı problemleri bir çok kişide görülebilen şikayetler arasında yer alır. Ciddi hastalıkların belirtisi olarak da karşılaşıldığı için ihmale gelmemesi gerekir. Belirginleşen ve giderek artan şikayetlerinizi ertelemeden muhakkak güvendiğiniz doktorunuza başvurmanız tedavinizin gecikmemesine yardımcı olacaktır.


psychiatric-doctor-using-tablet-for-cbt-and-exposure-therapy-with-patient.jpg

Makat kaşıntısı şikayeti, birden fazla hastalığın göstergeleri arasında yer alabilir. Bu yüzden altta yatan hastalığın ilk olarak teşhis edilmesi gerekir ve ardından hastalığa yönelik bir tedaviye başlanmalıdır. Eğer şikayet sebebi makat hastalıkları ise bir Proktoloji hekimine başvurulmalıdır.


mayasıla-ne-iyi-gelir.jpg

Basur rahatsızlığı, evrelerine göre değişiklik gösterebilen bir makat hastalığıdır. Bu nedenle vakit kaybetmeye gelebilen bir hastalık değildir. Basur evresinin ilerlemesine izin vermeden mutlaka bir Proktoloji hekimine başvurmak, sağlığınız için oldukça önemlidir.
Proktoloji Merkezi

444 8 623
Copyright 2020 © Telif Hakları Avrupa Cerrahi Sağlık Merkezi Limited Şirketine Aittir


Open chat
Whatsapp Canlı Destek
Powered by