AdresMerkez Şube: Bakırköy / Şube 2: KadıköyÇağrı Merkezi444 8 623

Sağlık Köşesi

hemoroid-belirtileri-nelerdir-2.jpg

Hemoroid belirtileri, hemoroid hastalarına oldukça sıkıntılı süreçler yaşatabilen şikayetlerden oluşur. Tam anlamıyla tedavi edilebilmesi için bir Proktoloji uzmanına başvurmak gerekir.


Lazerle-Genital-Siğil-HPV-Fiyatı-Ne-Kadar-1.jpg

Lazerle genital siğil (HPV) tedavisi, başarı oranı yüksek bir şekilde uygulanabilmektedir. Kişiye sunmuş olduğu avantajlarından dolayı sıklıkla tercih edilen bu yöntem alanında uzman Proktoloji hekimleri tarafından uygulanmaktadır.


Hemoroid-Memesi.jpg

Makatta hemoroid memesi görülmesinin pekçok nedeni bulunmaktadır. Fark edildiği anda bir Proktoloji uzmanına muayene olmak ve erkenden tedaviye başlamak iyileşme süreci için önem taşımaktadır.


avrupa-cerrahi-.jpg

Avrupa Cerrahi, 2008 yılından beri, makat hastalıklarında Ayaktan, Lazerle tedavi sunan, hastalarının konfor ve rahatını temel prensip olarak hedefleyen bir sağlık kuruluşu olarak hizmet vermektedir.


Fistül-Belirtileri-Nelerdir-1.jpg

Makat çevresinde oluşan enfeksiyonun kendine vücut içerisinde istenmeyen bir fistül kanalı oluşturması ve buna bağlı olarak meydana gelen belirtiler, anal fistül tedavi edilmediği sürece hastada şikayet yaratmaya devam eder.


kıl-dönmesi-apsesi.jpg

Kıl dönmesi apsesi, mikro sinüsektomi yöntemi ile uzman bir Proktoloji doktoru tarafından tedavi edilebilmektedir. Ayaktan ve yatış gerektirmeyen bu tedavi yöntemi kişiye oldukça avantaj sağlamaktadır.
Proktoloji Merkezi

444 8 623
Copyright 2020 © Telif Hakları Avrupa Cerrahi Sağlık Merkezi Limited Şirketine Aittir


WhatsApp
Canlı Soru Sormak İstiyorum