Lazerle Basur Tedavisi

Hemoroid Oluşumu

Lazerle basur tedavisi mi olmak istiyorsunuz? Tam anlamı ile en doğru ve sağlığınıza en iyi şekilde kavuşacağınız adrestesiniz. Günümüzde 50 yaş üzerindeki insanlarda bayan erkek ayrımı yapılmaksızın sıklıkla karşılaşabileceğimiz hastalıktan biri hemoriddir. Makat bölgesinde normal halde bulunan damar yumakları, makatın tam olarak kapanmasına yardımcı olur. Makat, iç bölgede yer alan kas tabakası ile örtülür. Böylelikle herhangi bir şekilde yayılım sağlamaz. Makatta yer alan kas üzerindeki damar yumakları dışkı ve gaz tutulumunun bağırsak içerisinde kalmasını sağlar. Anal kanal içerisindeki doku da sıvı tutumunu gerçekleştirerek, bu tutuluma destekçi olarak yardım sağlamış olur. Hayat boyunca yaş farkı olmaksızın her an karşılaşılabilen hemoroid hastalığı, makat içerisindeki önceki cümlede bahsedilen yastıkçıkların ve damar yumaklarının büyümesi, gevşemesi ile yaşanılabilir.

Ayaktan, Yatış Gerektirmeyen Hemoroid Tedavisi Hakkındaki Videoyu İzlemek İçin Tıklayınız

Lazerle Basur Tedavisi Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız Lazerle Hemoroid Tedavisinin Avantajlarını Görmek İçin Tıklayınız

Günümüzde tıp alanının teknoloji ile birbirini tamamlaması ile ortaya çıkan konforlu sonuçlar, hastaların yaşadıkları rahatsızlıkları kolaylıkla ortadan kaldırabilmektedir. Peki günümüzde sıkça yaşamış olduğumuz basur tedavisinde Lazerle basur tedavisi olmak mümkün müdür? Bu sorunun cevabının bulunmuş olması, hastayı en konforlu şekilde iyileştirebilen bir yöntem olması açısından oldukça önemli bir gelişmedir. Öncelikli olarak lazer ile basur tedavisi, hemoroid olgularının lokal anestezi altında, minimal kesi ile gerçekleştirilmesi sonucunda hastayı oldukça rahata kavuşturmaktadır. Bunun yanı sıra makat bölgesindeki cilt dokusuna zarar vermeksizin uygulanan lazer ile tedavi şeklinde kişi sosyal yaşantısına hemen dönüş sağlayabilmektedir. Lazerin isabeti ile derinlemesine etki sağlayarak hemoroidal yapıların tedavisi gerçekleştirilebilmektedir. Lazerle tedavi için başvurmuş olduğunuz proktoloji hekimlerinin tecrübesi ile rahatlıkla eski sağlığınıza dönüş yapabilirsiniz.

Hemoroidin Detayları Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Hemoroidleri, bireyler engellenemeyecek olan tabu olarak görebilirler. Hemoroid hakkında konuşmazlar, başkası ile bilgi paylaşımında bulunmazlar. Hatta ve hatta doktora gitmekten çekinip, utanıp, sıkılırlar. Kendi kendilerine uygulayacak bir tedavi bulmaya çalışırlar. Doğal merhem gibi birçok bitkisel kürlerle kedilerinde çözüm yolu bulmaya çalışırlar. Elbette ki bu denemeler kalıcı bir iyileşme sağlamamaktadır. Hemoroidin vermiş olduğu ağrı, kanama, yanma, kaşıntı hissinde yaşanılan belirtiler kısa sürede kayboluyormuş gibi gözükse de yeniden geri gelirler. Böylelikle sorun çözümlenmemiş olur. Tedavi edilmeyen hemoroid yapıları da ilerledikçe evrelerinde değişiklik göstererek, zaman dilimi ilerledikçe hastalığın evrelerinde artış gözlemlenir. Bu nedenle muayene olmaktan çekinmemek gerekir.

Leave a reply