Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi ile Lazer Tedavisi

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi, Türkiye’nin yalnızca makat hastalıkları alanında hizmet veren, bu alandaki ilkler arasında yer alan ve makat hastalıklarının lazer yöntemiyle tedavisini sağlayan bir Proktoloji Merkezidir. 15 yılı aşkın süredir yalnızca makat hastalıkları ile ilgilenmektedir. Tüm makat hastalıklarının tedavisini, kişinin durumuna en uygun olan tedaviyi belirleyerek uygulamaktadır. Hastanın başta sağlık olmak üzere, konforu ve rahatlığını da düşünerek tedavileri yüksek bir başarı oranıyla gerçekleştirmektedir.

Ayaktan, Yatış Gerektirmeyen Hemoroid Tedavisi Hakkındaki Videoyu İzlemek İçin TIKLAYINIZ

“Lazerle Hemoroid (Basur), Lazerle Kıl Dönmesi, Lazerle Anal Fissür, Lazerle Anal Fistül, Lazerle Genital Siğil (HPV) tedavisini ameliyatsız, yatış gerektirmeyen, ayaktan tedavi imkanı ile deneyimli hekimler tarafından, gerçekleştirmektedir. Sağlık Bakanlığı’nın onaylamış olduğu standartlara uygun olarak, kaliteli, dürüst ve prensipli bir sağlık hizmeti sunmaktadır.”

Makat hastalıklarının (hemoroid, anal fissür, anal fistül, kıl dönmesi, genital siğil) tedavisinde Lazer teknolojisinin makat hastalıklarının tedavisinde kullanılması gibi yeniliklere öncülük ederek ayaktan, lazerle tedavi yöntemiyle hastalarımızı eski sağlıklarına kavuşturmayı amaç edinmekteyiz. Alanında uzman hekimlerimiz ile lazer tedavisi sayesinde makat dokularında yaşanabilecek olan olumsuzlukları en aza indirmekteyiz.

Ameliyatsız Lazerle Hemoroid Tedavisinin Avantajlarını Görmek İçin TIKLAYINIZ

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi nde Lazerle Tedavinin Hastaya Sunmuş Olduğu Avantajlar Nelerdir?

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi proktoloji merkezinde Ameliyatsız, Ayaktan, Lazerli tedavi şeklinde, 5-8 dk kadar kısa bir sürede gerçekleşmektedir.

Aynı gün hatta aynı saat içerisinde Proktoloji doktorlarımız tarafından muayene olduktan sonra lazerle tedavinizi hemen gerçekleştirebilmekteyiz. Bir diş hekimine başvuru yapmak ve diş dolgusu yaptırmak kadar rahat olan lazer tedavisinde lokal anestezi yoluna gidilerek, bölgesel bir uyuşturma uygulaması tercih edilmektedir.

Ameliyatsız lokal anestezi altında uygulanan lazerle tedavi yönteminde hastadan herhangi bir ön hazırlık istenmez. Kronik bir rahatsızlığınızın olup, olmaması tedavi için olumsuz bir etken oluşturmamaktadır. Bu nedenle kalp, tansiyon, şeker gibi rahatsızlığı bulunanlar da hiçbir yan etkiye maruz kalmadan hem düzenli kullandıkları ilaçlarını almaya devam edebilir hem de lazer tedavisi olabilirler.

Avrupa Cerrahi, Ameliyatsız Lazerle tedavi şekliyle makat bölgesinde bulunan dokulara zarar verilmeden, kesi veya dikiş gerektirmeyen bir tedavi uygulanmaktadır. Böylelikle makat ve etrafında estetik açıdan hastaya rahatsızlık verebilecek olan bir durumla da karşılaşılmamaktadır.

Ameliyatla tedavide yaşanabilecek olan makat kasının hasar görmesine bağlı olarak gerçekleşebilen gaz kaçırma, dışkı tutamama gibi sorunlarla ameliyatsız Lazerle tedavide karşılaşılmamaktadır.

Proktoloji ve Proktoloji Doktoru Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ

Tedavi sonrasında hastalarımızın iyileşme süreci hızlı gerçekleştiği için tedavi sonrasında gönül rahatlığıyla sosyal yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ameliyatsız Lazerle Ayaktan, Yatış gerektirmeyen makat hastalıklarının tedavisi sonrasında hissedilebilecek olan ağrı minimal düzeydedir.

Leave a reply