AdresMerkez Şube: Bakırköy / Şube 2: KadıköyÇağrı Merkezi444 8 623

Sağlık Köşesi

makat-kanamasi-neden-olur.jpg

Makat kanaması birden çok nedene bağlı olarak görülebilmektedir. Hangi hastalıkların makatta kanamaya neden olduğunu öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.


kabizlik-ve-hemoroid.jpg

Kabızlık ve Hemoroid yakın ilişki içerisindeki iki rahatsızlıktır. Kabızlık şikayeti, ne yazık ki ilerleyen süreçte hemoroid oluşumuna neden olmaktadır. Kabızlığın önlenmesi için önerilerimizi yazımızda bulabilirsiniz.


hemoroid-belirtileri-nelerdir-2.jpg

Hemoroid belirtileri, hemoroid hastalarına oldukça sıkıntılı süreçler yaşatabilen şikayetlerden oluşur. Tam anlamıyla tedavi edilebilmesi için bir Proktoloji uzmanına başvurmak gerekir.


Hemoroid-Memesi.jpg

Makatta hemoroid memesi görülmesinin pekçok nedeni bulunmaktadır. Fark edildiği anda bir Proktoloji uzmanına muayene olmak ve erkenden tedaviye başlamak iyileşme süreci için önem taşımaktadır.


avrupa-cerrahi-.jpg

Avrupa Cerrahi, 2008 yılından beri, makat hastalıklarında Ayaktan, Lazerle tedavi sunan, hastalarının konfor ve rahatını temel prensip olarak hedefleyen bir sağlık kuruluşu olarak hizmet vermektedir.


lazerle-hemoroid-fiyatı-1200x500.jpg

Lazerle hemeroid fiyatı belirtebilmek için öncelikli olarak hastanın muayene olması gerekir. Proktoloji hekimleri tarafından muayene edildikten sonra, sağlıklı bir tanı ve tedavi şekli belirlenir.
Proktoloji Merkezi

444 8 623
Copyright 2020 © Telif Hakları Avrupa Cerrahi Sağlık Merkezi Limited Şirketine Aittir


WhatsApp
Canlı Soru Sormak İstiyorum