AdresMerkez Şube: Bakırköy / Şube 2: KadıköyÇağrı Merkezi444 8 623

Sağlık Köşesi

hemoroid-belirtileri-nelerdir-2.jpg

Hemoroid belirtileri, hemoroid hastalarına oldukça sıkıntılı süreçler yaşatabilen şikayetlerden oluşur. Tam anlamıyla tedavi edilebilmesi için bir Proktoloji uzmanına başvurmak gerekir.


Hemoroid-Memesi.jpg

Makatta hemoroid memesi görülmesinin pekçok nedeni bulunmaktadır. Fark edildiği anda bir Proktoloji uzmanına muayene olmak ve erkenden tedaviye başlamak iyileşme süreci için önem taşımaktadır.


avrupa-cerrahi-.jpg

Avrupa Cerrahi, 2008 yılından beri, makat hastalıklarında Ayaktan, Lazerle tedavi sunan, hastalarının konfor ve rahatını temel prensip olarak hedefleyen bir sağlık kuruluşu olarak hizmet vermektedir.


lazerle-hemoroid-fiyatı-1200x500.jpg

Lazerle hemeroid fiyatı belirtebilmek için öncelikli olarak hastanın muayene olması gerekir. Proktoloji hekimleri tarafından muayene edildikten sonra, sağlıklı bir tanı ve tedavi şekli belirlenir.


hemoroid-doktoru.jpg

Hemoroid hastalığı için doğru tanı ve tedavi süreci açısından avantaj sağlamak adına makat hastalıkları konusunda uzmanlaşmış Proktoloji doktorlarına başvurulmalıdır.


proktoloji-ve-proktoloji-doktoru-1.jpg

Proktoloji bölümü, makat bölgesinde ortaya çıkan anorektal hastalıklar ile ilgilenen bir bölümdür. Yalnızca bu alan ile ilgilenen ve makat hastalıkları konusunda deneyim sahibi olan bir Proktoloji doktoruna başvurmak, tedavi sürecinde kişiye avantaj sağlamaktadır.
Proktoloji Merkezi

444 8 623
Copyright 2020 © Telif Hakları Avrupa Cerrahi Sağlık Merkezi Limited Şirketine Aittir


WhatsApp
Canlı Soru Sormak İstiyorum